úvodní stránka  »  hlavní menu

NA ZAČÁTKU …

„SLEPIČÁK“, opuštěný dům, kolem kterého jsme jezdívali každý den. Dům, který člověku bez fantazie nabízel jen zanedbanou zahradu, opadanou omítku, slepice za plotem a moře práce.

My jsme v něm však viděli víc. S pomocí našeho dvorního architekta Ing. arch. Františka Prajera a jeho týmu, s nadšením a částečnou naivitou, obrovskou trpělivostí a smyslem pro inspirativní výměny názorů se nám z něj to „víc“ povedlo dostat !  Přesto, že z původních staveb nešlo ponechat téměř nic, kus historie se nám podařilo přece jen zachovat. Veškeré kameny použité na stavbu domu v roce 1889 byly opět využity. Tentokrát na stavbu kamenné zdi,  která obyvatelům domu poskytuje soukromí. Taktéž dominanta zahrady, dva vzrostlé ořešáky, zde v letních dnech vytvářejí příjemný stín již řadu let.

Samotný dům a každý kout zahrady byl realizován s vidinou klidu, uvolnění a nadechnutí. Aby každý, kdo se ho rozhodne navštívit, měl pocit, že je tu jen pro něj.

Vraťte se ke svým myšlenkám z dětství, vraťte se ke svým snům a přáním, které jste měli ještě předtím, než Vás pohltil čas a povinnosti.

Dopřejte si chvíli s Vaší rodinou, kamarády , nadšenci do kol, golfu, jógy či lenošení. Nechte své tělo v klidu a pohodě nebo ho naopak pořádně protáhněte.   Přemýšlejte o tom, co Vás v životě baví a co Vám v životě schází.

Snad Vám toho nechybí moc. Třeba zjistíte, že Vám scházel pouze klidný víkend, po kterém se budete ještě raději vracet domů a někdy zase třeba zpátky k nám.

Jakmile se za Vámi zavře brána, je Vám celý objekt a zahrada k dispozici.  Prosím užívejte ho tak aby mohl zůstat i pro další návštěvníky klidným a příjemným místem.

Budeme rádi, pokud budeme moci být součástí Vašeho nadechnutí….