úvodní stránka  »  hlavní menu

DŮM A INTERIÉR

Dům má šest ložnic. Každá ložnice je vybavena komfortní manželskou postelí s kvalitní matrací a povlečením.

Dvě prostorné ložnice v podkroví doplňuje toaleta a koupelna. V přízemí se nacházejí další čtyři ložnice s krásným výhledem do zahrady, tři toalety a dvě koupelny. Všechny pokoje v domě mají venkovní žaluzie, které zaručí klidný odpočinek.

Každý návštěvník má k dispozici malý ručník a dvě osušky – jedna z nich je určena k využití v bazénu a sauně.

Kulinářské zážitky si užijete v naší krásné, prostorné a plně vybavené kuchyni nebo u grilu na zastřešené terase u domu.

Obývací prostor v přízemí je vybaven TV, prostor v podkroví se dá využít pro klidnou četbu, ale i pro sledování sportovního přenosu či filmu.  Wifi Free.

Technická místnost je vybavena žehličkou, žehlícím prknem, pračkou, sušičkou, vysavačem, sušákem a mopem. Pokud jste doma zapomněli fén, nevadí. Použijte náš. 

Stodola

Ve stodole je samostatný apartmán pro dvě osoby s plně vybavenou kuchyní – trouba, myčka, indukční deska, lednice,  malou jídelnou, ložnicí s kvalitní manželskou postelí a sedačkou. Apartmán je  vhodný pro návštěvníky, kteří preferují větší soukromí.

Všichni návštěvníci pak mají neomezený přístup do vnitřního bazénu s protiproudem a sauny, jejichž součástí je sprchový kout a toaleta.